ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ FOOTBALL LEAGUE 2018-2019

03Οκτ

A΄ ΓΥΡΟΣ

Αγωνιστική

Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή – Αιγινιακός

Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

Ηρακλής – Ηρόδοτος

Βόλος – Καραϊσκάκης

Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων

.

Αγωνιστική

Παναχαϊκή – Σπάρτη

ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης

Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα

Κέρκυρα – Ηρακλής

Δόξα Δράμας – Βόλος

Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων

Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

.

Αγωνιστική

Σπάρτη – Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή

Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρακλής – Αιγινιακός

Βόλος – Απόλλων Πόντου

Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα

Πλατανιάς – Δόξα Δράμας

Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

.

Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη

Εργοτέλης – Τρίκαλα

Παναχαϊκή – Ηρακλής

ΑΟΧ Κισσαμικός – Βόλος

Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς

Κέρκυρα – Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

.

Αγωνιστική

Σπάρτη – Τρίκαλα

Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

Βόλος – Εργοτέλης

Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή

Πλατανιάς – ΑΟΧ Κισσαμικός

Καραϊσκάκης – Αιγινιακός

Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου

Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

.

Αγωνιστική

Ηρακλής – Σπάρτη

Τρίκαλα – Βόλος

Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων

Εργοτέλης – Πλατανιάς

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης

ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρόδοτος

Αιγινιακός – Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

.

Αγωνιστική

Σπάρτη – Βόλος

Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής

Πλατανιάς – Τρίκαλα

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Ηρόδοτος – Εργοτέλης

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή

Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

.

Αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη

Βόλος – Πλατανιάς

Ηρακλής – Καραϊσκάκης

Τρίκαλα – Ηρόδοτος

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας

Εργοτέλης – Κέρκυρα

Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός

.

Αγωνιστική

Σπάρτη – Πλατανιάς

Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων

Ηρόδοτος – Βόλος

Δόξα Δράμας – Ηρακλής

Κέρκυρα – Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός – Εργοτέλης

ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή

.

10η Αγωνιστική

Καραϊσκάκης – Σπάρτη

Πλατανιάς – Ηρόδοτος

Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας

Βόλος – Κέρκυρα

Ηρακλής – Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα – Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός

Εργοτέλης – Παναχαϊκή

.

11η Αγωνιστική

Σπάρτη – Ηρόδοτος

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης

Κέρκυρα – Πλατανιάς

Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων

Αιγινιακός – Βόλος

ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρακλής

Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

.

12η Αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Σπάρτη

Ηρόδοτος – Κέρκυρα

Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου

Πλατανιάς – Αιγινιακός

Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ Κισσαμικός

Βόλος – Παναχαϊκή

Ηρακλής – Εργοτέλης

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

.

13η Αγωνιστική

Σπάρτη – Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Αιγινιακός – Ηρόδοτος

ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης

Παναχαϊκή – Πλατανιάς

Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Λάρισας – Βόλος

Τρίκαλα – Ηρακλής

.

14η Αγωνιστική

Απόλλων Πόντου – Σπάρτη

Κέρκυρα – Αιγινιακός

Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρόδοτος – Παναχαϊκή

Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας

Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα

Βόλος – Ηρακλής

.

15η Αγωνιστική

Σπάρτη – Αιγινιακός

ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή – Κέρκυρα

Εργοτέλης – Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης

Ηρακλής – Πλατανιάς

Βόλος – Αήττητος Σπάτων

.

Β΄ ΓΥΡΟΣ

16η Αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Σπάρτη

Αιγινιακός- Παναχαϊκή

Απόλλων Πόντου- Εργοτέλης

Κέρκυρα- Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας- Τρίκαλα

Ηρόδοτος- Ηρακλής

Καραϊσκάκης- Βόλος

Αήττητος Σπάτων- Πλατανιάς

.

17η Αγωνιστική

Σπάρτη-Παναχαϊκή

Εργοτέλης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου

Ηρακλής-Κέρκυρα

Βόλος-Δόξα Δράμας

Αήττητος Σπάτων-Ηρόδοτος

Πλατανιάς-Καραϊσκάκης

.

18η Αγωνιστική

Εργοτέλης-Σπάρτη

Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας

ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα

Αιγινιακός-Ηρακλής

Απόλλων Πόντου-Βόλος

Κέρκυρα-Αήττητος Σπάτων

Δόξα Δράμας-Πλατανιάς

Καραϊσκάκης-Ηρόδοτος

.

19η Αγωνιστική

Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα-Εργοτέλης

Ηρακλής-Παναχαϊκή

Βόλος-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αήττητος Σπάτων-Αιγινιακός

Πλατανιάς-Απόλλων Πόντου

Καραϊσκάκης-Κέρκυρα

Ηρόδοτος-Δόξα Δράμας

.

20ηΑγωνιστική

Τρίκαλα-Σπάρτη

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής

Εργοτέλης-Βόλος

Παναχαϊκή-Αήττητος Σπάτων

ΑΟΧ Κισσαμικός-Πλατανιάς

Αιγινιακός-Καραϊσκάκης

Απόλλων Πόντου-Ηρόδοτος

Δόξα Δράμας-Κέρκυρα

.

21η Αγωνιστική

Σπάρτη-Ηρακλής

Βόλος-Τρίκαλα

Αήττητος Σπάτων-Απόλλων Λάρισας

Πλατανιάς-Εργοτέλης

Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή

Ηρόδοτος-ΑΟΧ Κισσαμικός

Δόξα Δράμας-Αιγινιακός

Κέρκυρα-Απόλλων Πόντου

.

22η Αγωνιστική

Βόλος-Σπάρτη

Ηρακλής-Αήττητος Σπάτων

Τρίκαλα-Πλατανιάς

Απόλλων Λάρισας-Καραϊσκάκης

Εργοτέλης-Ηρόδοτος

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας

ΑΟΧ Κισσαμικός-Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου-Αιγινιακός

.

23η Αγωνιστική

Σπάρτη-Αήττητος Σπάτων

Πλατανιάς-Βόλος

Καραϊσκάκης-Ηρακλής

Ηρόδοτος-Τρίκαλα

Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας

Κέρκυρα-Εργοτέλης

Απόλλων Πόντου-Παναχαϊκή

Αιγινιακός-ΑΟΧ Κισσαμικός

.

24η Αγωνιστική

Πλατανιάς-Σπάρτη

Αήττητος Σπάτων-Καραϊσκάκης

Βόλος-Ηρόδοτος

Ηρακλής-Δόξα Δράμας

Τρίκαλα-Κέρκυρα

Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου

Εργοτέλης-Αιγινιακός

Παναχαϊκή-ΑΟΧ Κισσαμικός

.

25η Αγωνιστική

Σπάρτη-Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος-Πλατανιάς

Δόξα Δράμας-Αήττητος Σπάτων

Κέρκυρα-Βόλος

Απόλλων Πόντου-Ηρακλής

Αιγινιακός-Τρίκαλα

ΑΟΧ Κισσαμικός-Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή-Εργοτέλης

.

26η Αγωνιστική

Ηρόδοτος-Σπάρτη

Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας

Πλατανιάς-Κέρκυρα

Αήττητος Σπάτων-Απόλλων Πόντου

Βόλος-Αιγινιακός

Ηρακλής-ΑΟΧ Κισσαμικός

Τρίκαλα-Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης

.

27η Αγωνιστική

Σπάρτη-Δόξα Δράμας

Κέρκυρα-Ηρόδοτος

Απόλλων Πόντου-Καραϊσκάκης

Αιγινιακός-Πλατανιάς

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αήττητος Σπάτων

Παναχαϊκή-Βόλος

Εργοτέλης-Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα

.

28η Αγωνιστική

Κέρκυρα-Σπάρτη

Δόξα Δράμας-Απόλλων Πόντου

Ηρόδοτος-Αιγινιακός

Καραϊσκάκης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Πλατανιάς-Παναχαϊκή

Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

Βόλος-Απόλλων Λάρισας

Ηρακλής-Τρίκαλα

.

29η Αγωνιστική

Σπάρτη-Απόλλων Πόντου

Αιγινιακός-Κέρκυρα

ΑΟΧ Κισσαμικός-Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή-Ηρόδοτος

Εργοτέλης-Καραϊσκάκης

Απόλλων Λάρισας-Πλατανιάς

Τρίκαλα-Αήττητος Σπάτων

Ηρακλής-Βόλος

.

30η Αγωνιστική

Αιγινιακός-Σπάρτη

Απόλλων Πόντου-ΑΟΧ Κισσαμικός

Κέρκυρα-Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Ηρόδοτος-Απόλλων Λάρισας

Καραϊσκάκης-Τρίκαλα –

Πλατανιάς-Ηρακλής

Αήττητος Σπάτων-Βόλος

Κοινή χρήση αυτής της ανάρτησης